Контраст
Шрифт
Курсантське стажування у Донецькій області: результати визначено
Підсумки курсантського стажування підбивали у Покровському районному управлінні поліції ГУНП в Донецькій області.
НАВС

Із курсантами-представниками ЗВО в системі Міністерства внутрішніх справ України, які закінчують стажування у підрозділах Нацполіції, спілкувалися представники ГУНП в Донецькій області.

 

Професійні поради та настанови майбутнім правоохоронцям давав начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Руслан Осипенко.

 

 

 

Участь у заході також взяв представник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – декан факультету кримінальної поліції майор поліції Сергій Балабан, який додатково поспілкувався із курсантами закладу вищої освіти.

 

 

У рамках зустрічі обговорювалися ключові результати стажування.

 

 

Зокрема вшанували хвилиною мовчання жертв авіакатастрофи у м. Бровари.

 

 

 

Відділ зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
07:20 22.05.2022
200 вітчизняних та зарубіжних фахівців долучилися до всеукраїнської конференції у ДДУВС!
«Фізична культура в університетській освіті: інновації, досвід та перспективи розвитку в умовах сучасності» – за такою назвою у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за участ...
15.11.2023
Для курсантів ДДУВС проведено бінарне заняття за участі представника ДСНС
В рамках навчальної дисципліни «тактико-спеціальна підготовка» для курсантів ДДУВС проведено бінарне заняття на базі 1-ої державної пожежно-рятувальної частини за темою «Реагування на загрози, пов'язані із джерелами іонізуючого випромінювання».