Contrast
Letter
Лекція на тему: «Особливості провадження окремих видів негласних слідчих (розшукових) дій» для курсантів ОДУВС
НАВС
Лекція на тему: «Особливості провадження окремих видів негласних слідчих (розшукових) дій» для курсантів ОДУВС
26 вересня за ініціативи кафедри кримінального процесу університету начальником ГУНП в Одеській області генералом поліції третього рангу Олегом Бехом та досвідченими працівниками оперативних підрозділів було проведено лекцію «Особливості провадження окремих видів негласних слідчих (розшукових) дій» для курсантів 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.
 Під час заняття Олег Бех детально розповів про взаємодію слідчих з оперативними підрозділами, прокурорами та слідчими суддями при отриманні дозволу та організації і проведенні, фіксуванні результатів негласних слідчих (розшукових) дій, вказав на проблеми, які виникають на практиці, та можливі шляхи їх вирішення. Запрошені фахівці звернули увагу на специфіку проведення окремих видів негласних слідчих (розшукових) дій та поділилися прикладами з власного досвіду.
 
 
 
Наприкінці зустрічі курсанти просто-таки засипали практиків різноманітними запитаннями. Начальник ГУНП в Одеській області Олег Бех позитивно відзначив активність курсантів та зауважив, що питання проведення негласних слідчих (розшукових) дій вимагають не тільки розуміння практичних аспектів, але і глибокого знання законодавства, що регулює ці питання. Відтак, курсанти повинні приділяти значну увагу засвоєнню теоретичних знань, а подібні зустрічі (які уже стали традиційними), бінарні заняття з практиками, тренінги та інші інноваційні методи сприятимуть і формуванню практичних умінь.
 
ВЗГ ОДУВС
Схожі новини: