Контраст
Шрифт
Майбутні абітурієнти побували на Дні відкритих дверей у ЛьвДУВС
НАВС

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали учні загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, інших закладів освіти з  різних регіонів України: Львівщини, Волині, Івано-Франківщини, Черкащини, Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини, а також Кіровоградської, Чернівецької, Запорізької та Закарпатської областей.

 

 

Загалом День відкритих дверей відвідали близько 250 гостей.

 

 

На початку заходу присутні виконали Державний Гімн України. Після цього вшанували хвилиною мовчання пам'ять українських захисників та захисниць, які віддали життя у боротьбі за волю та незалежність нашої держави.

 

 

Далі вступники переглянули презентаційний відеоролик про Львівський державний університет внутрішніх справ. Вони ознайомилися зі структурою вишу, особливостями освітньо-професійних програм та напрямами підготовки здобувачів.

 

 

Перед молоддю виступив відповідальний секретар приймальної комісії ЛьвДУВС, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар. Він розповів про умови вступної кампанії, тривалість навчання за різними спеціальностями та прохідні бали для абітурієнтів.

 

 

«Для вступу за державним замовленням слід зареєструватися на сайті Національної поліції, подати документи до ГУНП за місцем проживання та пройти військово-лікарську комісію. На кожного вступника формують особову справу, яку надсилають до нашого закладу вищої освіти. Після цього розпочинаються вступні випробування. Майбутні курсанти можуть подавати результати національного мультипредметного тесту або ж пройти співбесіду в університеті. Крім того, обов’язковим є випробування з фізичної підготовки, що передбачає біг на 100 м та 1000 м, а також комплексну силову вправу», – зауважив Юрій Назар.

 

Він також описав траєкторію вступу за кошти фізичних та юридичних осіб. Абітурієнти мають зареєструвати електронний кабінет, завантажити туди документи та подати заявку на вступ за певною освітньо-професійною програмою.

 

Присутні також поставили Юрієві Назару додаткові запитання щодо цьогорічної вступної кампанії.

 

 

Після цього охочі, які обрали професію поліцейського, мали змогу подати онлайн-анкету на порталі www.osvita.np.gov.ua. У цьому їм допомогли працівники університету.

 

 

Наприкінці Дня відкритих дверей юнаки та дівчата оглянули матеріально-технічну базу ЛьвДУВС. Зокрема побували у криміналістичному полігоні, навчальному ситуаційному центрі, стрілецькому тирі, кабінеті інформаційних технологій, комп'ютерно-лінгафонному класі, університетській бібліотеці та вільному освітньому просторі.

 

 

Крім цього, для вступників провели навчання з надання домедичної допомоги.

Схожі новини: