Маленьким українцям – про державні символи
0
У День Державного герба України курсанти факультету превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома», аби розповісти вихованцям про особливості формування державної символіки.
НАВС
Маленьким українцям – про державні символи

Майбутні поліцейські познайомили дітей із державними символами, розповіли історію їх виникнення та де вони використовуються у повсякденному житті.

 

 

«У дітлахів була можливість більше дізнатися про державну символіку. Ми намагалися простими та зрозумілими словами пояснити, чому важливо знати та поважати символи своєї держави, вивчати історію, розмовляти українською мовою», – розповіла курсантка Єлизавета Вільхова.

 

 

Курсантка прочитала авторський вірш «Наш тризуб».

Наостанок – залишили найцікавіше. Шефи запропонували дітям намалювати герб таким, яким вони його уявляють. Діти залюбки взяли участь у конкурсі малюнку. За творчий підхід та оригінальність маленькі художники отримали сувенірну продукцію та солодкі подарунки.

 

 

Власними долоньками кожен із хлопчиків та дівчаток створив частинку України на папері, щоби у майбутньому так само залишити слід в історії своєї держави.

 

 

 

Відділення зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
13:02 07.02.2021
0
Використання поліцейського квесту для підготовки фахівців органів досудового розслідування в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ
Інноваційною та невід`ємною на сьогодні частиною освітнього процесу в ДДУВС є використання інформаційно-технічної платформи навчань «Лінія-102». Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ першим серед закладів вищої освіти системи МВС з...
11:01 04.01.2021
0
Як щодо дайджесту найгучніших подій у ДДУВС за семестр?
Спливає перша половина навчального року, а це означає, що час підбивати підсумки і визначати нові цілі на майбутнє. Ми ж у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ вирішили розпочати з дайджесту найгучніших подій за семестр. Можлив...