Контраст
Шрифт
Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations»
НАВС

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Emergency Situations», яка відбудеться 16 травня 2024 року на базі Національного університету цивільного захисту України.

 

Мета конференції: обговорення питань, пов'язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, своєчасне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій.

До участі у конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні та практичні працівники України та зарубіжжя. У ході роботи конференції буде проведено пленарне засідання та організовано роботу тематичних секцій. Мова конференції – українська та англійська. 

 

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно до 04 березня 2024 року представити до Оргкомітету тези доповіді та заявку за формою: https://forms.gle/moxez5a7vuDzgadt9.

Правила оформлення тез наведені на сайті конференціїhttp://pesconf.nuczu.edu.ua/.

 

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ

Відповідно до контракту з компанією Trans Tech Publications Ltd (Zurich, Switzerland) про публікацію матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» (PES-2024) є можливість опублікування статей в закордонному індексованому періодичному науковому виданні. Статті учасників конференції, що відповідають встановленим вимогам, будуть опубліковані окремим томом в науковому журналі, індексованому наукометричною базою Scopus.

Для публікації приймаються статті англійською мовою, обсягом від 6 сторінок, оформлені відповідно до вимог видавництва. Умовою публікації є обов’язкова присутність хоча б одного з авторів статті на конференції. Вимоги до оформлення статей викладені за посиланням http://pesconf.nuczu.edu.ua/uk/vazhlyvi-daty. Зверніть увагу на напрями наукових журналів – «Polymer chemistry», «Surface chemistry and adsorption», «Crystallography», «Materials science», «Testing of materials», «Building construction and materials».

 

Інформаційне повідомлення  http://pesconf.nuczu.edu.ua/images/2022/PES_2024.pdf

 

Приклад оформлення тез доповіді   http://pesconf.nuczu.edu.ua/images/2018/Pr_d_tez_PES_10_11_2022.doc

Схожі новини:
09:14 21.09.2023
Колектив навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України долучився до створення міжнародної монографії «National Security Drivers of Ukraine. Information Technology, Strategic Communication, and Legitimacy»
Монографія «National Security Drivers of Ukraine. Information Technology, Strategic Communication, and Legitimacy» - спільна робота колективу навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України та польських колег. Збірник наукових досліджень видала між...
11:36 20.10.2023
Курсанти НУЦЗ України – призери «Динаміади-2023»
З 18 по 19 жовтня у Львові пройшла спартакіада ФСТ «Динамо» України з неолімпійських видів спорту. Комплексні змагання «Динаміада-2023» з легкої атлетики відбулися серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.