Контраст
Шрифт
Міжнародна спортивна арена: курсанти ДДУВС підкорюють переможні п’єдестали
Міжнародний турнір із боксу серед юніорів та молоді «Dracula Open» відбувся у румунському місті Арад. Курсантка першого курсу ННІ права та Національної поліції Вікторія Шкеул стала бронзовою призеркою змагань.
НАВС

Загалом участь у турнірі взяв 361 спорсмен із 25 країн світу. Збірна України за результатами змагань здобула перше загальнокомандне місце.

Курсантка Вікторія Шкеул у боротьбі за срібло поступилася спортсменці з Польщі. Дівчина розповідає, бій був надскладним. Але переконана, що зробила все що могла, доклала максимум зусиль.

Вікторія займається боксом з 5 років, у більш професійний спорт прийшла у 12-річному віці. За цей час встигла завоювати 15 золотих, 7 срібних та 5 бронзових медалей на чемпіонатах різного рівня.

Завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки Віктор Богуславський задоволений виступом своєї підопічної. Говорить, що це достойний результат і гарний вклад в спортивну скарбничку перемог університету.