Контраст
Шрифт
Молоді науковці НУЦЗ України – переможці Міжнародного конкурсу під патронатом ЮНЕСКО
6–8 червня 2024 року на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського відбулася підсумкова конференція ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО за секціями «Цивільна безпека», «Техногенна безпека» та «Охорона праці».
НАВС

6–8 червня 2024 року на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського відбулася підсумкова конференція ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО за секціями «Цивільна безпека», «Техногенна безпека» та «Охорона праці».

 

Співорганізаторами конкурсу виступили:  Абертейський університет (Шотландія), університет Матея Бела (Словаччина), університет Едуконс (Сербія), Інститут нових технологій та бізнесу (Чехія), Люблінська політехніка, Вроцлавський економічний університет та Вища школа управління охороною праці в Катовіцах (Польща) тощо. Цьогоріч на конкурс за 10 спеціальностями було представлено 514 наукових робіт, їх авторами стали 889 студентів із 137 закладів вищої освіти, серед яких - Національний університет цивільного захисту України. Так, дипломи ІІ ступеня отримали Павлик Анастасія, факультет техногенно-екологічної безпеки, за наукову роботу «Особливості формування компетентностей у сфері охорони праці» (науковий керівник – Шароватова Олена, доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки факультету техногенно-екологічної безпеки (секція «Охорона праці») та Зуруєва Ксенія, факультет оперативно-рятувальних сил, за наукову роботу «Розробка геоінформаційної системи для автоматизації роботи служб цивільного захисту»  (науковий керівник - Кустов Максим, начальник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру (секція «Цивільний захист»). Диплом ІІІ ступеня отримав Пікалов Михайло, факультет пожежної безпеки, за наукове дослідження «Вибір сил і засобів та їх розташування для гасіння пожеж в резервуарних парках» (науковий керівник - Басманов Олексій, головний науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру (секція «Техногенна безпека»).

 

Національний університет цивільного захисту України

 

 

 

 

 

 

Національний університет цивільного захисту України

Схожі новини: