Контраст
Шрифт
На базі ХНУВС проведено регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства
НАВС

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ проведено дистанційне регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства (обмежень, заборон), а також правил етичної поведінки для працівників територіальних органів МВС, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС у Вінницькій, Хмельницькій, Сумській та Харківській областях.

Захід відкрив перший проректор ХНУВС підполковник поліції Віктор Василенко, який зазначив, що в умовах військової агресії російської федерації проти України ефективне запобігання та протидія корупції відіграють важливу роль в усіх сферах державної діяльності. Саме тому підвищення рівня правосвідомості працівників державних організацій є пріоритетним напрямом.

З вітальним словом до учасників навчання звернувся начальник Управління запобігання корупції МВС України Анатолій Фодчук, який акцентував увагу на актуальності подальшої організації та проведення антикорупційних заходів.

Модератором заходу виступила уповноважена з антикорупційної діяльності ХНУВС Яна Мазур.

До регіональних навчань долучилася координаторка програми НАТО з виховання доброчесності Марина Когут, яка наголосила на важливості проведення освітніх заходів з антикорупційної направленості та розбудови доброчесності. Спікерка запевнила, що Програма ВІ буде продовжувати підтримувати освітні осередки та заходи ХНУВС. У навчаннях також взяла участь експертка Програми розвитку ООН в Україні Анна Федоренко, яка нагадала основні аспекти антикорупційного законодавства в частині вимог фінансового контролю. До висвітлення питань були залучені й провідні науковці університету.

Програма навчання включала розгляд питань корупційних правопорушень, конфлікту інтересів та особливості їх кваліфікації у сфері службової діяльності; визначення кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства України; організацію роботи щодо створення умов для повідомлень про факти порушення вимог антикорупційного законодавства тощо.

Учасники мали змогу поставити лекторам у режимі онлайн запитання, на які отримали ґрунтовні та вичерпні відповіді.

ВЗГ ХНУВС

Схожі новини: