Контраст
Шрифт
На базі ЛьвДУВС відбулось навчання з антикорупційної тематики
НАВС

Учасниками події стали представники Львівського державного університету внутрішніх справ, регіональних Сервісних центрів ГСЦ, територіальних медичних обєднань МВС України, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів, секторів запобігання корупції Головних управлінь Національної поліції та трьох медичних реабілітаційних центрів.

 

 

До заходу доєдналися учасники із Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Рівненської областей.

 

Навчання стосувалося основних положень антикорупційного законодавства та правил етичної поведінки, зокрема виховання доброчесності.

 

Привітав учасників події ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

 

 

«Вже стало доброю традицією проводити на базі нашого університету регіональне навчання на тему протидії корупції. Цей захід є хорошою дискусійною платформою для обговорення змін до законодавства у сфері антикорупційної діяльності, сприяє обміну досвідом та напрацюваннями між усіма учасниками», - підкреслив очільник вишу.

 

Зі вступним словом до присутніх також звернувся заступник начальника Управління запобігання корупції МВС України Сергій Яременко.

 

 

«Незважаючи на війну, ми продовжуємо організовувати такі навчання, аби вкотре наголосити колегам, на які норми антикорупційного законодавства слід звернути особливу увагу та які зміни потрібно враховувати», - зазначив Сергій Яременко.

 

 

Під час навчання обговорили поняття корупції, а також міжнародні й національні підходи до виховання доброчесності для працівників структур системи МВС. Із цією темою виступила доцентка кафедри адміністративно-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС Аліна Грищук.

 

Свою доповідь також презентував доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Віталій Гапчич. Він розповів про адміністративну відповідальність за порушення антикорупційного законодавства України та особливості кваліфікації адміністративних правопорушень, повязаних з корупцією.

 

Доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Ілона Ясінь розглянула теоретичні й практичні засади кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення.

 

 

Далі виступив старший оперуповноважений відділу моніторингу та зонального контролю Львівського управління ДВБ Ростислав Сопільник. Він навів приклади запобігання та виявлення Департаментом внутрішньої безпеки корупційних правопорушень та правопорушень, повязаних з корупцією.

 

 

Спікеркою заходу також стала начальниця 6 відділу (протидії корупції) Управління стратегічних розслідувань у Львівській області Марта Самченко. Вона окреслила практичні аспекти застосування антикорупційного законодавства й розглянула тему фінансового контролю. У своїй доповіді вона торкнулася й таких актуальних питань як конфлікт інтересів, обмеження щодо одержання подарунків, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, а також спільної роботи близьких осіб.

 

 

Наприкінці заходу до присутніх звернувся уповноважений з антикорупційної діяльності ЛьвДУВС Андрій Годяк. Його доповідь стосувалася управління корупційними ризиками. Спікер також акцентував на аспектах роботи з викривачами та діловими партнерами.

Схожі новини: