Контраст
Шрифт
На базі ЛьвДУВС відбулося виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань правоохоронної діяльності
НАВС

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ пройшло позачергове засідання Комітету ВРУ з правоохоронної діяльності.

 

 

До обговорення доєдналися фахівці Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, представники Офісу Генерального прокурора, СБУ, Державного бюро розслідувань, Національної поліції, Бюро економічної безпеки, Державної прикордонної служби та Державної митної служби.

 

 

ЛьвДУВС під час заходу презентував т.в.о. ректора вишу полковник поліції Тарас Созанський. Він привітав усіх учасників події та побажав плідної роботи й пошуку ефективних рішень.

 

 

Під час засідання розглянули низку важливих питань. Зокрема обговорили проєкт Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших законів щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення вимог або невиконання деяких заходів правового режиму воєнного стану.

 

 

Учасники також дискутували про актуальні питання щодо виконання вимог Закону України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо криміналізації контрабанди товарів».

Схожі новини: