Контраст
Шрифт
На базі ОДУВС проведено регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства
НАВС

На базі Одеського державного університету внутрішніх справ проведено дистанційне регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства (обмежень, заборон), а також правил етичної поведінки для працівників територіальних органів МВС, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС, в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Захід відкрив ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець.

З вітальним словом до учасників та присутніх звернувся начальник Управління запобігання корупції МВС України Анатолій Фодчук, який зазначив, що на розгляд регіональних навчань винесено багато актуальних питань, обговорення яких допоможе виявити та уникнути нових корупційних ризиків.

Участь у заході взяли близько 100 осіб з числа представників Головних сервісних центрів, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів, державних установ територіальних медичних об’єднань МВС України в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, працівників ОДУВС.

Модератором заходу була уповноважена з антикорупційної діяльності ОДУВС Файчук Світлана. До висвітлення питань були залучені провідні науковці університету.

Заступник начальника Управління запобігання корупції МВС Яременко Сергій ознайомив учасників з деякими питаннями запровадження в МВС стандартів доброчесності, актуальними змінами до антикорупційного законодавства та підвів підсумки регіонального навчання.

 

ВЗГ ОДУВС

Схожі новини: