Контраст
Шрифт
На Львівщині слухач Автошколи для осіб з інвалідністю вперше отримав посвідчення водія
НАВС

Один із учасників проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» Валерій Безверхий успішно склав іспит у сервісному центрі МВС та отримав посвідчення водія.

 

Чоловік навчався в Автошколі на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

 

Валерій Безверхий родом із Херсона. Через кілька місяців після повномасштабного вторгнення переїхав жити до Ковеля, що на Волині.

Чоловік активно займається спортом, зокрема важкою атлетикою та футболом. Понад 10 років мріяв навчитися керувати авто із ручним управлінням.

 

Тож щойно побачив в інтернеті інформацію про проєкт МВС – одразу записався на курс. Особливою перевагою для нього було те, що теоретична частина доступна онлайн.

Сьогодні Валерій Безверхий склав іспит із практичного керування автомобілем. А після цього йому вручили посвідчення водія.

«Мені сподобалися усі етапи навчання. Дуже зручно, що можна було обрати комфортний час для занять. Така ініціатива надзвичайно потрібна. Мої друзі теж планують зголоситися й пройти навчання. Щиро дякую організаторам проєкту за таку можливість!» – відзначив слухач Автошколи.

Підтримав Валерія у цей відповідальний день проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Василь Франчук.

«Цей проєкт покликаний створити рівні можливості для тих, хто бажає навчатися кермувати й отримати посвідчення водія. Теоретичну частину вже опанували всі наші слухачі, четверо із них склали відповідний теоретичний екзамен у сервісному центрі МВС. Двоє учасників пройшли практичну підготовку», – зауважив Василь Франчук.

Начальник Регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Павло Яцина відзначив: «Ми доклали зусиль для створення всіх умов, аби особи з інвалідністю могли отримати якісні послуги. Й сьогодні – особливий день, адже вперше у Львові учасник «Автошколи» склав практичний іспит та одержав посвідчення».

Нагадаємо, унікальний проєкт МВС «Автошколи для осіб з інвалідністю» реалізують у п'яти регіонах України за ініціативи Першої леді Олени Зеленської. Навчання передбачає теоретичну й практичну підготовку, які загалом тривають 11 тижнів.

 

У Львові така Автошкола діє за адресою: вул. М. Кривоноса, 1.

 

Аби дізнатися більше, телефонуйте за номером – 067-712-61-81.

Схожі новини:
21.07.2023
У ДДУВС – активна фаза вступної кампанії!
Сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ проходить реєстрація кандидатів на денну форму навчання за державним замовленням (на курсантів). Попереду в абітурієнтів – вступні випробування та конкурсний відбір на здобуття ос...