Контраст
Шрифт
Національний університет цивільного захисту України став співзасновником науково-практичної конференції за міжнародної участі «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби»
На базі Державного університету «Житомирська політехніка» відбулася спільна науково-практична конференція за міжнародної участі «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби».
НАВС

На базі Державного університету «Житомирська політехніка» відбулася спільна науково-практична конференція за міжнародної участі «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби». Від НУЦЗ України в обговоренні на пленарному засіданні взяли участь начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління Аліна Помаза-Пономаренко і старший науковий співробітник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту ННВЦ, доктор філософії у галузі знань публічне управління та адміністрування Станіслав Порока.


Під час обговорення були визначені проблемні питання щодо етики застосування штучного інтелекту як інструменту професіоналізації публічної служби, унеможливлення дискримінації при цьому прав жінок і чоловіків, які є державними службовцями, посадовими особами органів місцевого самоврядування та ін. Вирішення цих питань стосуються формування сучасного кадрового потенціалу публічних службовців, зокрема, у секторі безпеки. У цьому контексті співробітниками ННВЦ особлива увага була приділена, по-перше, важливості здійснення розробки нових вітчизняних стандартів, які використовуються на ринку безпеки, та приведення їх до європейського рівня. А по-друге, особливостям підготовки фахівців у сфері безпеки, які володітимуть актуальними знаннями, зокрема, щодо протистояння впливу інформаційних загроз на професійну діяльність публічних службовців.

 

Схожі новини: