Контраст
Шрифт
Національну академію відвідала Урядова уповноважена з питань гендерної політики
НАВС

 

Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького з офіційним візитом відвідала Урядова уповноважена з питань гендерної політики, докторка юридичних наук, професорка Катерина Левченко, а також помічниця Голови Державної прикордонної служби України з гендерних питань полковник Олеся Клименко та керівник Компонента правоохоронних органів Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні з прикордонних питань Йорг Айнеман.
У ході візиту делегація зустрілась з керівництвом та персоналом академії.
Заступник ректора Національної академії з персоналу Павло Лисак презентував гостям прикордонний виш та наголосив, що гендерну складову враховано у всіх аспектах життєдіяльності академії.
Катерина Левченко ознайомила учасників зустрічі з особливостями реалізації державної гендерної політики та підкреслила важливість гендерного мейнстримінгу та інклюзії у відновленні України. Особливу увагу Урядова уповноважена звернула на важливість розвитку жіночого лідерства та підвищення інституту менторства.
Помічниця Голови Державної прикордонної служби України з гендерних питань полковник Олеся Клименко зазначила, що керівництво Державної прикордонної служби України беззаперечно підтримує всі міжнародні та національні ініціативи з питань реалізації рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.
Йорг Айнеманн звернув увагу на питання рівності у секторі безпеки Німеччини та розкрив особливості підтримки балансу між професійним та сімейним у правоохоронних органах.
Крім цього, під час візиту Катерина Левченко зустрілась із науковцями Національної академії щодо опрацювання навчального-методичного посібника з інтегрування гендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки та оборони з урахуванням викликів і загроз сьогодення.
Схожі новини: