Contrast
Letter
Онлайн-лекція в рамках меморандуму про співпрацю із Академією WSB в ОДУВС
НАВС
Онлайн-лекція в рамках меморандуму про співпрацю із Академією WSB в ОДУВС

26 березня, в рамках меморандуму про співпрацю із Академією WSB (Республіка Польща), професором кафедри адміністративної діяльності поліції кандидатом юридичних наук майором поліції Оленою Ковальовою було проведено онлайн-лекцію «Особливості реагування поліцейських на випадки домашнього насильства в Україні». У заході взяли участь представники науково-педагогічного складу та здобувачі освіти Академії.


З вітальною промовою виступив проректор з міжнародного співробітництва Академії WSB, доктор філософії Рафаль Ребілас. Пан Ребілас подякував за організацію онлайн-зустрічі та зазначив, що тема домашнього насильства є також дуже актуальною й у Польщі. У свою чергу перший проректор університету Володимир Грохольський привітав усіх присутніх, подякував пану Ребіласу за плідну співпрацю, обмін знаннями та досвідом.


Також до онлайн-заходу приєднався радник з питань взаємодії поліції з громадою Консультативної місії Європейського Союзу Павел Майхер.

У ході лекції професор Ковальова висвітлила статистичні дані щодо випадків домашнього насильства в Україні, особливості правового забезпечення, реагування поліцейських на випадки домашнього насильства та успішні приклади інформаційно-просвітницьких кампаній університету.


Також спікер акцентувала увагу на класифікації насильства та видах відповідальності за скоєння насильства за українським законодавством. Дуже детально слухачам лекції було розкрито повноваження уповноважених підрозділів поліції та cпецифіку професійної підготовки поліцейських щодо запобігання та протидії домашньому насильству з використанням спеціалізованих навчальних полігонів.

 

Наприкінці онлайн-лекції слухачі залучились до дискусії. Так, завідувач кафедри педагогіки Академії WSB доктор Марек Валанчик розкрив напрямки реагування на випадки домашнього насильства в Польщі та зауважив, що польське право відрізняється більш жорстокими мірами щодо кривдників. Пан Майхер зауважив, що у Польщі достатньо одного випадку домашнього насильства, щоб проти кривдника була відкрита справа.


На завершальному етапі заходу сторони подякували одна одній за обмін актуальною інформацією та домовились щодо подальшого активного розвитку співпраці та проведення спільних заходів.

ВЗГ ОДУВС

Схожі новини: