Контраст
Шрифт
Освітній марафон від МВС України триває за участі ДДУВС!
Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують долучатися до Освітнього марафону, ініційованого Міністерством внутрішніх справ України.
НАВС

У рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» представники державних та міжнародних інституцій виступають перед майбутніми правниками та правоохоронцями із короткими тематичними лекціями.

 

Цього разу спікерами марафону стали: Радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна та урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко.

 

 

 

 

Так, здобувачам вищої освіти презентували лекції на тему «Основні виклики у процесі створення безбар’єрного середовища» та «Дискримінація: стереотипи та упередження».

 

 

 

 

Нагадаємо, що Освітній марафон, організований МВС України, розпочався 25 листопада. У рамках заходу передбачається низка тематичних лекцій для майбутніх правоохоронців та правознавців.

 

Переглянути минулі лекції та отримати додаткову інформацію можна за посиланням: https://www.facebook.com/UAWLE

 

Відділ зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
15:04 07.02.2021
«Понад все вони любили свій коханий край…»
Сьогодні в Україні – День пам’яті Героїв Крут. Понад 180 курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з приводу роковин трагічної дати в українській історії вирішили влаштувати пам’ятний захід. Зустріч відбулася відповідно до...
09.12.2022
АНОНС: «Актуальні проблеми державотворення, правотворення та правозастосування»
9 грудня 2022 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ в очно-дистанційному форматі відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми державотворення, правотворення та правозастосування».