Контраст
Шрифт
Підписання Меморандуму про співпрацю ОДУВС з Міжнародною фундацією виборчих систем
НАВС

Міжнародне співробітництво – це невід’ємна складова діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ, тому в університеті активно розвивається співпраця з іноземними партнерами, вивчається їх досвід і впроваджуються інноваційні технології, практики та успішні напрацювання в освітній процес.

 

8 лютого відбулась онлайн-зустріч ректора університету полковника поліції Дмитра ШВЕЦЯ з представниками International Foundation for Electoral Systems in Ukraine («IFES Ukraine»), а саме: Гіо КОБАХІДЗЕ, виконуючим обов`язки директора IFES в Україні; Юрієм ПІСКАЛЮКОМ, старшим менеджером з питань громадянської освіти і виборчого правосуддя; Юлією ПАЧОС, радницею з питань громадянської освіти; Анастасією ХОРВАТ, старшою асистенткою проєкту. Під час онлайн-заходу сторони підписали Меморандум про співпрацю.

International Foundation for Electoral Systems – міжнародна організація, яка долучається до розв’язання найважливіших питань демократії, управління та виборів у всьому світі.

 

В Україні зусилля Міжнародної фундації виборчих систем спрямовані на зміцнення демократичного прогресу за підтримки Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та допомоги від уряду Великої Британії.

В ході онлайн-зустрічі сторони погодили план дій щодо подальшої співпраці Одеського державного університету внутрішніх справ з Міжнародною фундацією виборчих систем, зокрема, реалізації інтерактивного курсу з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

 

ВЗГ ОДУВС

Схожі новини: