Про найбільш поширені правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху вихованцям вишу розповів старший інспектор з особливих доручень відділу адміністративної практики УПП у Львівській області Василь Баран.
Він провів практичне заняття для другокурсників вишу.
Спікер зазначив, що найчастіше поліцейські фіксують перевищення швидкості, порушення правил маневрування та керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Саме ці порушення нерідко стають причиною дорожньо-транспортних пригод.
Василь Баран пояснив майбутнім правоохоронцям як відбувається документування порушень Правил дорожнього руху та у яких саме випадках поліцейські складають протокол про адміністративне правопорушення й скеровують матеріали до суду.
Вихованці вишу довідалися за яких умов водія можуть позбавити права керування та як проходить ця процедура.
Василь Баран також наголосив, що адміністративна відповідальність настає з 16-ти років. Тож у випадку, якщо правопорушник ще не досягнув цього віку, за його дії доведеться відповідати батькам.
Під час зустрічі, крім цього, йшлося про оформлення матеріалів дорожньо-транспортних пригод без постраждалих та документування інших правопорушень.
Наприкінці заняття патрульний поділився з молодшими колегами цікавими кейсами з практики й відповів на усі їхні запитання.
Захід відбувся за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.