Учасники курсу дізналися про сучасні інструменти аналізу розвідувальних даних під час розслідування шахрайства.
Навчання тривало впродовж п’яти днів у місті Будапешті на базі штаб-квартири Агентства Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL).
Учасницею тренінгу стала доцентка кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 ЛьвДУВС Єлизавета Коць, яка успішно пройшла попередній відбір.
«Курс проходив англійською мовою. Фахівці CEPOL спершу розповіли нам про новітні методи збору даних з відкритих джерел. Наприкінці кожного дня відбувалися практичні модулі, під час яких ми виконували завдання на основі реальних кейсів. А після завершення навчання - пройшли підсумковий тест та провели власне розслідування», - зазначила Єлизавета Коць.
Вона також підкреслила, що такий курс буде насамперед корисним для працівників практичних підрозділів поліції.
«З початком повномасштабного вторгнення в Україні почастішали випадки шахрайств, зокрема в інтернет-просторі. Тож для нас ця тема є дуже актуальною. Впродовж тренінгу європейські колеги поділилися з нами сучасними програмами та навчили ефективно їх застосовувати під час розслідування таких злочинів», - розповіла представниця ЛьвДУВС.
Після завершення курсу усі учасники отримали відповідні сертифікати від CEPOL.