Контраст
Шрифт
Представники Центру допомоги врятованим поділилися з курсантами ЛьвДУВС досвідом роботи із потерпілими внаслідок війни
НАВС

Заняття для юнаків та дівчат провели координаторка Центру допомоги врятованим у Львові Мирослава Квасниця, дитяча психологиня Мирослава Гринчишин та спеціалістка з ведення випадків Інна Арат. 

 

 

Спікерки спершу розповіли про історію створення Центру. Він почав діяти 5-го серпня 2022-го року і за цей час фахівці установи провели понад 5 тисяч консультацій, зокрема соціальних і психологічних.

 

 

Спеціалісти Центру також спілкуються з тими, хто виїхав за кордон, консультуючи їх телефоном.  

 

“Статистика — це ніби "сухі" цифри, але насправді за кожною цифрою допомоги стоїть жива історія, доля певної людини, родини, яким нам вдалось допомогти,” — наголосила Мирослава Квасниця.

 

 

Спікерки також зазначили, що Центр функціонує у 12-ти містах України. Зокрема діють два мобільні осередки в Херсоні та Київській області, які охоплюють найбільш постраждалі території, такі як Буча і Гостомель.

 

 

Центр допомагає постраждалим від воєнних дій, надаючи підтримку у найважчі моменти. Спершу це були люди, які виїхали з окупованих територій, а далі — родичі військовослужбовців, зокрема тих, які пропали безвісти, перебувають у полоні, загинули або отримали поранення.

 

Фахівці Центру допомагають врятованим відновити документи, вирішити юридичні питання, відшукати житло. Також із постраждалими працюють психологи Центру для відновлення їхнього психоемоційного стану.

 

 

Установа тісно взаємодіє із працівниками поліції щодо перенаправлення постраждалих, які потребують допомоги.

 

Звернутися за допомогою до Центру можна за телефонами: 067-600-32-69 та 050-777-22-19.

 

Схожі новини: