У Хмельницькому відбувся щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Близько 150 представників Національної академії Держприкордонслужби долучилось до заходу.
Учасники долали дистанцію у 2000 метрів, згадуючи кожне імʼя тих, хто віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність України, був закатований, жорстоко страчений, безвісти зниклий на полі бою, не повернувся живим з полону. Таким чином кожен став частиною вшанування пам’яті загиблих борців за нашу свободу в російсько-українській війні, перетворивши спортивний крок на особисту присвяту українським патріотам.
«Цей забіг – не про спорт, а про пам’ять. Кожен метр - це нагадування, що ми живемо завдяки тим, хто поклав життя за Україну», – відзначили учасники від Альма-матер.
Захід об’єднав тисячі людей не лише в Україні, а й з багатьох країн світу: військових, ветеранів, родин полеглих воїнів та небайдужих громадян. Усі вони разом показали – Герої живі, доки про них пам’ятають.