Контраст
Шрифт
Привітання Міністра внутрішніх справ України
НАВС

Шановні науковці!

 

Розвиток науки в сучасному світі визначає місце країни, її економіки та рівень її конкурентоспроможності й інноваційності, якість розвитку суспільства, його готовність до наявних та майбутніх внутрішніх і зовнішніх викликів.

Міністерство внутрішніх справ України завжди приділяло значну увагу розвитку науки, розширенню наукової інфраструктури, підтримці науковців та їх ініціатив і розробок, які у свою чергу забезпечили науковий підхід у реалізації державної політики в сфері національної безпеки та громадського правопорядку, які на практиці втілює в життя наша велика команда.

Нам випало жити в складні, драматичні, але безумовно доленосні часи, коли Україна продовжує відстоювати свою незалежність, право на гідне життя та європейський шлях розвитку теперішнього й прийдешніх поколінь.

Уже три місяці поспіль ми, українці, за підтримки всього вільного світу згуртовано протистоїмо повномасштабній загарбницькій війні росії й при цьому продовжуємо жити, працювати й творити в умовах воєнного стану. Виклики, які стоять перед нами, без наукового забезпечення годі здолати.

Тому нові наукові пошуки, дослідження, висновки – це ще один надважливий фронт нашої боротьби за свободу й процвітання, який сьогодні тримаєте ви.

Від вас, шановні науковці сфер держави й права, історії,  соціології, психології, зрештою ІТ-технологій, кібербезпеки та інших напрямків залежить подальший розвиток українського суспільства.

Саме ви маєте першими знайти відповіді на такі актуальні питання сьогодення як: ефективна діяльність держави в умовах війни, розслідування воєнних злочинів, подолання наслідків війни, гарантування безпеки громадян та відбудова держави.

Відданість своїй справі кожного науковця в поєднанні з креативністю, патріотизмом, високою відповідальністю і професіоналізмом є запорукою успішного виконання вашої місії.

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем науки в Україні.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, нових наукових звершень задля нашої спільної Великої Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

Міністр внутрішніх справ України                                                                   Денис МОНАСТИРСЬКИЙ

Схожі новини: