Контраст
Шрифт
Привітання від державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України з нагоди випуску курсантів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, та ДСНС
НАВС

Шановні випускники!

 

Сьогодні в системі відомчої освіти Міністерства внутрішніх справ України подвійне свято. Велика родина Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій отримує молоде поповнення. Вперше в історії міністерства одного дня пліч-о-пліч отримують дипломи бакалаврів випускники закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських та працівників служби цивільного захисту.

 

Ваш випуск відзначають не тільки у професійних спільнотах, насамперед це свято ваших родин, бо ви є справжньою гордістю ваших батьків. Ви обрали дуже важливі професії і в них ви єднаєтеся з багатьма поколіннями захисників  Українського  народу . І саме вас очікують наші громадяни на поки ще загарбаній території нашої держави. Із приходом поліції на деокуповані землі повертається українська влада і закон, а рятувальники роблять територію громади безпечною й придатною до життя.

 

Пам’ятайте, що ви є не лише уособленням державних функцій, ви – представники народу, який щодня сплачує найвищу ціну за мир та процвітання майбутніх поколінь українців. Захист рідної землі починається з усвідомлення відповідальності за долю країни, з поваги до її національних цінностей, дбайливого ставлення до нашої історії. Обов’язково шануйте та поширюйте кращі традиції ваших закладів освіти, високо несіть звання випускника. Впевнена, що ваші енергійність, освіченість та допитливість сприятимуть розвитку правоохоронної системи та служби цивільного захисту за кращими світовими зразками, у яких визначальними є гуманізм, законність, суспільна злагода, національні та загальнолюдські цінності.

 

Завжди будьте прикладом дисциплінованості й вимогливості, патріотизму і самовідданості. Дотримуйтеся присяги та служіть чесно!

 

Слава Україні! Слава нашим Захисникам та Захисницям!

 

 

Державний секретар

 

Міністерства внутрішніх справ України                                                                                                                                Інна ЯЩУК

 

Схожі новини: