Контраст
Шрифт
Проведення бінарних занять з курсантами другого року навчання факультету службово-бойової діяльності у Національному університеті оборони України
НАВС

У Національному університеті оборони України з курсантами другого року навчання факультету службово-бойової діяльності кафедрою правового забезпечення діяльності Національної гвардії України були проведені спільні заняття з навчальної дисципліни «Адміністративне право та процес» з залученням керівництва гуманітарного інституту та кафедри правового забезпечення означеного вищого військового навчального закладу.

 

Захід проводився у рамках реалізації положень договору про співробітництво між Національним університетом оборони України і Київським інститутом Національної гвардії України від 21 жовтня 2021 року та з метою набуття ґрунтовних знань курсантами нашого інституту з актуальних та проблемних питань дієвості адміністративного законодавства у сфері публічного адміністрування за допомогою керівництва та досвідчених науково-педагогічних працівників кафедри правового забезпечення та начальника гуманітарного інституту.

 

Під час заходу відпрацьовувались питання щодо змісту форм та методів публічного адміністрування, їх ознак та видів, а також актів публічного адміністрування та вимогам, що пред’являються до їх форми і змісту у контексті освітньої та майбутньої службово-бойової та іншої професійної діяльності наших курсантів.

 

Окрему увагу було приділено засвоєнню матеріалів юридичної практики, формуванню навичок та умінь застосовувати набуті знання змісту адміністративного законодавства у сфері кваліфікованого правового аналізу функціонування окремих суб’єктів публічної адміністрації.

 

Особливу зацікавленість курсантів викликали питання адміністративної відповідальності спеціальних суб’єктів та здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення щодо певної категорії осіб. Курсанти-гвардійці висловили свої конструктивні думки з приводу переваг та проблемних аспектів чинного адміністративного права та законодавства, що регулює функціонування суб’єктів сектору безпеки і оборони та окремих посадових осіб в умовах правового режиму воєнного стану.

 

Не оминули увагою і питання проведення спільних науково-практичних заходів за участю курсантів нашого інституту, що проводяться під егідою та на базі кафедри правового забезпечення гуманітарного інституту, яким вже покладено добру традицію.

 

У рамках освітньо-виховної частини занять щиросердні господарі запропонували нашим курсантам відвідати нещодавно створений Музей збройної агресії російської федерації проти України з тематичною виставкою: «Сталеві полотна», а також оглядові майданчики раритетної та трофейної військової техніки.

 

Київський інститут Національної гвардії України за допомогою наших партнерів створює належне освітнє середовище для здобувачів вищої військової освіти, що дозволяє гарантувати високу якість набутих знань та фаховість майбутніх випускників.

Схожі новини: