Контраст
Шрифт
Ректор ХНУВС Валерій Сокуренко: «Ви маєте виправдати очікування та довіру ввірених вам територіальних громад»
НАВС

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск поліцейських офіцерів громад. 129 поліцейських, які пройшли підготовку за міжнародними стандартами, виконуватимуть свої службові обов’язки в територіальних громадах різних регіонів нашої держави.

У заході взяли участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України полковник поліції Ігор Бабич, начальник управління по взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України капітан поліції Майя Бреславська, представники керівного складу ГУНП Вінницької, Донецької, Запорізької та Харківської областей України, проректори університету, особовий склад вишу, слухачі курсів.

Протягом навчання слухачі курсів удосконалювали знання із загальноправових дисциплін, поліпшували навички керування автотранспортом, вивчали домедичну, тактико-спеціальну та вогневу підготовку. Курси проходили за підтримки IСITAP (Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США).

Після вручення свідоцтв до слухачів курсів з напутніми словами звернувся ректор університету Валерій Сокуренко, який привітав із завершенням навчання та наголосив, що знання та уміння, які слухачі отримали за 2,5 місяці, стануть в нагоді під час служби. «Ви маєте виправдати очікування та довіру ввірених вам територіальних громад, – зазначив ректор. – Від вас залежить, щоб ви проявили наполегливість у службі, гідно виконували покладені на вас обов’язки і були кращими з кращих. Ви отримали дипломи напередодні новорічних свят. Бажаю на високому рівні забезпечити порядок і публічну безпеку у ваших громадах. З шаною і повагою ставтеся до громадян, будьте справжніми та відповідальними. Миру вам і злагоди!».

Начальник Департаменту превентивної діяльності  Національної поліції України Ігор Бабич привітав випускників курсів, зазначивши, що це вже дев’ятий випуск поліцейських офіцерів громади. Він подякував керівництву університету, особисто ректору за якісну підготовку фахівців нової формації, колегам з ІСІТАР, спільно з якими проводиться робота над навчальними програмами та забезпеченням навчального процесу. «Громади вже дуже багато зробили для організації вашої роботи, – підкреслив начальник Департаменту превентивної діяльності, звертаючись до випускників. – Для вас побудовані та відремонтовані поліцейські станції, що забезпечені комп’ютерною технікою, меблями. Національна поліція спільно з територіальними громадами вжила всіх заходів, щоб ви мали гідні умови для роботи. Закликаю вас відповідально ставитися до своєї посади та професії! «Поліцейський офіцер громади» – це вже не проєкт, це філософія і концепція роботи Національної поліції в кожній територіальній громаді. Від вас залежить довіра населення до структури правоохоронної системи держави та Національної поліції зокрема. Не цурайтеся людей! Спілкуйтеся з кожним! Ви почуєте їх – будете почуті ними. Дійсно, непросто працювати одному, приймати важливі рішення, але вашою підтримкою і опорою стане громада, якщо ви доведете кожному її мешканцю, що дійсно гідні жити й працювати в їхній громаді. Упевнений, у вас все вийде!».

Після закінчення заходу присутні оглянули автомобілі, які отримують поліцейські для обслуговування своїх територіальних громад.

ВЗГ ХНУВС

 

Схожі новини: