Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася робоча нарада під головуванням очільника вишу полковника поліції Дмитра Швеця.
Захід пройшов за участю керівників Інститутів та структурних підрозділів ЛьвДУВС.
Під час засідання Дмитро Швець наголосив на актуальних питаннях військово-патріотичного виховання курсантів та студентів у відомчому закладі вищої освіти.
Присутні також розглянули напрями та перспективи виховної, соціально-гуманітарної і психопрофілактичної діяльності, над якими слід працювати у майбутньому.
«Серед пріоритетів – наповнити навчальний процес та дозвілля наших вихованців якомога більшою кількістю можливостей. Особливу увагу слід приділяти заходам військово-патріотичного спрямування, організації зустрічей з українськими захисниками і захисницями, культурно-просвітницьким ініціативам та волонтерству. Ці аспекти відіграють важливу роль у формуванні особистості фахівця, який буде максимально готовим до викликів сьогодення», - підкреслив очільник університету.
Заступник начальника відділу кадрового забезпечення Роман Сушко презентував результати роботи щодо військово-патріотичного виховання молоді.
Зокрема відзначив, що у виші постійно проводяться заходи, спрямовані на формування у здобувачів освіти патріотизму, національно-культурної ідентичності, збереження й розвитку моральних і духовних цінностей, готовності до захисту держави й підвищення престижу професії поліцейського.
В університеті щотижня відбуваються зустрічі із українськими захисниками.
У ЛьвДУВС також успішно впроваджуються проєкти, спрямовані на підтримку ветеранів війни, учасників бойових дій та їхніх родин.
Працівники й вихованці вишу активно долучаються до волонтерства, аби допомогти українським воїнам й наблизити нашу Перемогу.
Після цього виступив керівник відділення психологічного забезпечення ВКЗ Павло Чайка. Він акцентував увагу присутніх на важливості розвитку комунікативних якостей у молоді й підтримці тих, хто її потребує найбільше. Також зазначив, що у час війни кожен має вміти надавати першу психологічну допомогу, бути чуйним та емпатійним.