Контраст
Шрифт
«Річ у тім, що про домашнє насильство треба говорити!»
НАВС

У межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» представники академії на чолі з ректором генералом поліції першого рангу Володимиром Чернєєм взяли участь у презентації інформаційної кампанії «Річ у тім 2.0», організованій за ініціативою Міністерства внутрішніх справ України в партнерстві з представництвом Організації Об’єднаних Націй в Україні.

Головна мета кампанії – привернути увагу суспільства до проблеми домашнього насильства, актуалізації питань формування нульової толерантності до насильства за ознакою статі, підвищення рівня обізнаності щодо ідентифікації та боротьби із цим явищем.

Цьогоріч в інформаційній кампанії «Річ у тім 2.0» було задіяно 16 українських зірок і відомих громадських діячів, які взяли участь у зйомках відеороликів й озвучили реальні історії постраждалих від домашнього насильства.

«16 днів проти насильства» – це не тільки інформаційні кампанії. Це дні активізму. Тому всі присутні на площі долучилися до флешмобу «Проти насильства».

У заході взяли участь: Перша леді України Олена Зеленська, Почесна Амбасадорка UNFPA в Україні Марія Єфросініна, Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, Координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані, Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, режисерка Ірина Цілик.

 

Протягом 16 днів (з 25 листопада до 10 грудня) виставка буде доступна для громадськості на 2-му поверсі ТРЦ «Гулівер». Відео, створені в межах кампанії «Річ у тім 2.0», можна переглянути на сайті: https://richutim2021.rozirvykolo.org.

Річ у тім, що про домашнє насильство треба говорити!

Не терпіть насильство – звертайтеся за допомогою за номером 102!

Відділ аналітичної роботи та організації управління

Схожі новини: