Контраст
Шрифт
Робоча зустріч: обговорено актуальні питання проєкту «Поліцейський офіцер громади»
НАВС

Після урочистостей з нагоди випуску слухачів курсів спеціалізації дільничних офіцерів поліції, закріплених за поліцейськими дільницями територіальних громад, відбулася робоча зустріч.

В ній взяли участь заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, заступник Голови Національної поліції генерал поліції третього рангу Олександр Фацевич, перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець, начальник ГУНП в Харківській області Станіслав Перлін, повірена у справах Посольства США в Україні Крістіна Квін,  керівниця відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Сара Лангенкамп, начальниця управління по взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності НПУ капітан поліції Майя Бреславська, менеджер програм відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Олег Савчин, заступник директора програми ІСІТАР в Україні Тім Яновік, а також голови територіальних громад – Малинівської селищної територіальної громади Микола Семер’янов та Чкаловської селищної громади Віктор Соловйов.

Відбулася конструктивна розмова щодо проєкту «Поліцейський офіцер громади». Заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, перш за все, подякувала усім присутнім за участь у реалізації цього важливого для суспільства проєкту. Учасники заходу наголосили на необхідності його продовження та окреслили перспективні напрями розвитку.

ВЗГ ХНУВС

Схожі новини: