Контраст
Шрифт
Розпочато серію зустрічей з британськими та європейськими поліцейськими, присвячених проблемам правоохоронної діяльності в умовах війни
НАВС

За сприяння Поліцейського інституту східного регіону (Policing Institute for the Eastern Region - PIER) та Школи гуманітарних та соціальних наук Англія Раскін Університету (School of Humanities and Social Sciences at Anglia Ruskin University - ARU, м. Кембридж, Сполучене Королівство), Харківським національним університетом внутрішніх справ спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Харківській області  розпочато серію зустрічей з Британськими та Європейськими поліцейськими, присвячених проблемам правоохоронної діяльності в умовах війни в Україні "Policing in war time Ukraine: in conversation with Kharkiv police officers".

Перша зустріч відбулася  за участі завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексія Сердюка, старшого інспектора з ОД ВМПС ГУНП Родіона Калиніна та головного спеціаліста ВМПС ГУНП Олександра Денисова. Вела дискусію Ганна Марковська, заступниця декану Школи гуманітарних та соціальних наук Англія Раскін Університету. З британської сторони у зустрічі взяли участь поліцейські офіцери, керівники практичних, освітніх та наукових поліцейських підрозділів, представники міжнародних організацій, що співпрацюють з Україною. Поліція Харківщини з перших днів збройної агресії російської федерації не тільки гідно несе свою службу, але й представляє нашу країну на міжнародних заходах, що надають правоохоронцям різних країн можливості для обміну досвідом та імплементації кращих світових практик і наукових доробок у практичну поліцейську діяльність.  

Переглянути відеозапис заходу можливо за посиланням: https://youtu.be/rSJz915qoUs

Схожі новини: