Контраст
Шрифт
Розпочинається прийом заявок на вступ до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання
Міністр внутрішніх справ України повідомив у своєму офіційному Telegram-каналі про початок прийому заявок на вступ до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання
НАВС

 

Формуємо спільноту патріотичної та мотивованої молоді. Продовжуємо підтримувати наших захисників та їхні родини. До 10-х класів на повне забезпечення першочергово запрошуються діти загиблих, поранених або зниклих безвісти співробітників системи МВС.

"Цей день настав !

Розпочинаємо прийом заявок на вступ до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. У них навчатимуться діти наших Героїв.

До 10-х класів на повне забезпечення першочергово запрошуємо дітей загиблих, поранених, полонених або зниклих безвісти співробітників системи МВС.

Ми подбали про те, щоб діти змогли отримати якісну сучасну освіту, жити і розвиватися в комфортних умовах. Вступна кампанія триватиме до 16 липня. Обов’язкова умова для вступу – базова середня освіта, тобто закінчення 9-го класу школи або іншої освітньої установи"  - йдеться у дописі Глави МВС України.

Заповнюйте форму зворотного звʼязку  та очікуйте дзвінка від приймальної комісії!

Схожі новини: