Контраст
Шрифт
Спільно з ГСУ НПУ в академії проведено практичні заняття з управління БПЛА, домедичної підготовки й мінної безпеки
НАВС

Для курсантів академії проведено додаткові заняття практичного спрямування з користування безпілотними літальними апаратами, надання невідкладної медичної допомоги в бойових умовах, а також з основ замінування та розмінування території.

До навчальних заходів долучилися працівники кафедр криміналістики та судової медицини, криміналістичного забезпечення та судових експертиз ННІ № 2, навчально-тренувального відділення домедичної підготовки й представники управління криміналістичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції України.

Ознайомлюючи курсантів зі специфікою використання безпілотних апаратів для фіксації воєнних злочинів, проаналізували типи, конструкцію та призначення БПЛА, принципи їх роботи, можливості експлуатації.

Додаткові заняття проводили за участю та погодженням управління криміналістичного забезпечення Головного слідчого управління Національної поліції України. Здобувачі вищої освіти отримали знання з основ керування БПЛА, застосування 3D сканера для фіксації місць вчинення кримінальних правопорушень і першопочаткові навички пілотування.

На занятті з невідкладної медичної допомоги увагу було зосереджено на відпрацюванні навичок зупинки критичних кровотеч за допомогою кровоспинних турнікетів, забезпечення прохідності дихальних шляхів. Вивчали особливості шокових станів унаслідок втрати крові, удосконалювали вміння надавати ефективну допомогу в разі уламкових уражень, переломів, забоїв тощо.

Курсанти також отримали базові знання із замінування та розмінування території, ознайомилися з видами мін, правилами безпечної поведінки в разі наявності загроз від мін і вибухонебезпечних предметів.

 

Відділення комунікації НАВС

Схожі новини: