Контраст
Шрифт
Стереотипи не вирішують за тебе: у ДДУВС – допрем’єрний показ документального фільму!
До ініціативи «HeForSheUniversityTour» долучився Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Так у рамках проєкту студенти та курсанти ДДУВС взяли участь у тематичному заході та презентації документального фільму.
НАВС

Зустріч розпочалася із відеопривітання заступниці міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко, яка актуалізувала питання боротьби з гендерною дискримінацією і стереотипами серед молоді.

 

 

 

Спікерами заходу виступили проректорка ДДУВС Лариса Наливайко, помічниця ректора ДДУВС з гендерних питань Ірина Грицай, координаторка руху HeForShe в Україні Ольга Дячук (ООН Жінки), координатор програми EU4GenderEquality Кирило Краснокутський (ООН Жінки), телеведучий і адвокат руху HeForShe в Україні Роман Вінтонів.

 

 

 

 

Під час бесіди учасники поділилися думками про гендерні стереотипи і гендерну рівність. Окрім цього, експерти ООН Жінки розвінчали низку міфів, які цікавили молодь.

 

У рамках бесіди в університеті відбувся допрем’єрний показ фільму «Стереотипи не вирішують за тебе». Документальна кінокартина присвячена жінкам та чоловікам, які успішно працюють і розвиваються у різноманітних сферах.

 

 

 

 

Герої фільму – відомі особистості та лідери в своїй професії, які вирішили поділитися власними історіями про гендерні стереотипи, з якими вони стикалися на шляху особистісного становлення. Розповіли і про свій досвід подолання таких стереотипів і упереджень.

 

Після перегляду стрічки усі присутні мали змогу поділитися враженнями.

 

 

 

Зазначимо, що HeForShe – міжнародна кампанія із досягнення гендерної рівності та захисту прав жінок. Проєкт залучає хлопців і чоловіків у якості агентів змін, які борються проти нерівності, що зазнають жінки. ДДУВС долучився до руху HeForShe за ініціативи студентсько-курсантського центру гендерної культури.

 

 

 

У цілому гендерна тематика у ДДУВС є не тільки предметом наукових досліджень та навчального процесу, але й активно обговорюється під час зустрічей студентів та курсантів із цікавими спікерами, а також конкурсів, тренінгів із особистісного розвитку тощо.

 

Відділення зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
10.10.2022
Інструктори ДДУВС провели заняття для журналістів із надання домедичної допомоги в умовах війни
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшли тренінги для працівників масмедіа з питань безпеки та домедичної допомоги. У заході взяли участь 20 представників регіонального Суспільного мовника – працівники радіо і телебачення...
14.04.2023
Президент України Володимир Зеленський привітав курсантів ДДУВС з нагоди випуску!
Продовжуємо вітати курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ: офіційний захід з нагоди загального випуску курсантів та курсанток системи МВС України відбувся у м. Київ. Вітання та урочисті відзнаки учасники заходу отримува...