Contrast
Letter
Студентки та курсантки Сумської філії ХНУВС долучилися до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»
НАВС
Студентки та курсантки Сумської філії ХНУВС долучилися до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

У рамках Всесвітньої акції «16 днів проти гендерного насильства» за ініціативи громадської організації «Вік можливостей» у партнерстві із Центром гендерної культури стартував «Жіночий марафон з фінансової безпеки». У марафоні взяли участь здобувачки Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ курсантки Анастасія Даниленко, Єва Тесленко, Інна Фролова та студентки Марина Гайдар і Євгенія Коваленко.


Спікеркою заходу виступила голова ГО «Вік Можливостей», фінансова консультантка, бізнес тренерка, експертка з монетізації талантів, засновниця форуму «НоваЯ» та Центру онлайн професій Ліліана Семенюта (м. Харків). Вона познайомила учасниць з програмою «Жіночого марафону», його унікальністю, зупинилася на актуальних питаннях фінансової грамотності жінки.

Протягом 16-денного марафону, який буде діяти до 10 грудня, учасниці матимуть можливість отримати навички самодопомоги та профілактики економічного насильства; практичні рекомендації щодо зміцнення фінансового становища; допомогу у визначенні власних сильних сторін та самореалізації; енергію та натхнення зробити перший крок до фінансової стабільності; зрозуміти спектр гендерної проблематики як в Україні, так і в усьому світові загалом.

Сумська філія ХНУВС

Схожі новини: