На відкриття табірного збору зібралися понад 350 курсантів разом із рідними. Вчорашні школярі протягом декількох тижнів проходитимуть поліцейську підготовку на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
Захід розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України, а рівно о 9:00 традиційно всі присутні стоячи вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
З вітальним словом до першокурсників звернувся ректор ДДУВС полковник поліції Олександр Моргунов.
«Хочу привітати всіх першокурсників у нашій дружній родині. Приємно, що ви вирішили свій подальший життєвий шлях зв’язати з Національною поліцією. Впевнений, що в такі непрості часи ви свідомо прийняли рішення служити народу України та захищати нашу Батьківщину. У стінах ДДУВС ви зможете розвиватися інтелектуально й професійно, брати участь у наукових заходах. Ви вливаєтесь у колектив стройового бойового підрозділу. Ті знання й вміння, які ви отримаєте під час табірного збору, дадуть вам можливість впевненіше почувати себе і на вулицях нашого міста. Вже за два тижні ви зможете отримати перші навички захисту не тільки себе самих, але й громадян, які поруч. Разом із вами ми зможемо гідно підготуватися до того, аби боронити Україну. На сьогодні підрозділи Національної поліції потребують висококваліфікованих працівників. Тож для вас найголовніше бойове завдання на сьогодні – це навчатися, а в нашому університеті для цього є все необхідне», – зазначив Олександр Моргунов.
Курсантів привітав й проректор ДДУВС генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров.
«Ви можете стати навіть керівниками, все це у вас попереду. Для цього потрібно зробити все можливе, щоб ті знання, які сьогодні будуть надані вам, ¬– допомогли у службі вже завтра. Бажаю вам натхнення, успіхів, хай вас береже Бог і янгол-охоронець!», – сказав Сергій Коміссаров.
Протягом табірного збору першокурсники готуватимуться до подальшого навчання. Такий спецкурс проходить з метою максимальної підготовки хлопців та дівчат до курсантського життя.
Також під час збору першокурсники отримають загальне уявлення про теорію й основи фізичної і стройової підготовки. Вони вивчатимуть підготовчі дисципліни, що знадобляться їм у майбутній службі, а також здобудуть психологічну підготовку у комплексі із тімбілдінгом, що дасть можливість легко налагодити контакт у колективі. Завершиться курс 31 серпня 2023 року.