Контраст
Шрифт
Тренінговий центр прокурорів України відзначив курсантку Одеського державного університету внутрішніх справ за креативні ідеї щодо удосконалення діяльності прокуратури
НАВС
Тренінговий центр прокурорів України відзначив курсантку Одеського державного університету внутрішніх справ за креативні ідеї щодо удосконалення діяльності прокуратури

Курсантка 4-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ взяла участь у Всеукраїнському студентському конкурсі творчих та наукових робіт на тему: «Прокуратура та громадські активісти: чи можливе налагодження взаємодії».

 

Конкурс організований Офісом Генерального прокурора спільно з Міністерством освіти і науки України з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами. Конкурс творчих робіт проходить щорічно, відповідно до наказу «Про співпрацю та комунікацію між відомствами» від 13.10.2017 № 289/1375, підписаного Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України. Згідно умов, у даному конкурсі творчих та наукових робіт за темами прокурорсько-слідчої діяльності можуть брати участь лише здобувачі вищої освіти за спеціальністю 081 «Право», які навчаються в закладах вищої освіти України.

За результатами конкурсу Тренінговий центр прокурорів України відзначив Сертифікатом участь курсантки Херсонського факультету, яка представила роботу на тему: «Громадськість як один із суб’єктів викривання корупції: шляхи взаємодії з прокуратурою». Науковим керівником був професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС полковник поліції А. Беніцький.У своїй роботі учасниця конкурсу виокремила шляхи взаємодії органів прокуратури з громадськістю у сфері виявлення та запобігання корупції, звернула увагу на значення викривачів для запобігання корупційним проявам, запропонувала зміни до антикорупційного законодавства України та ін.

Курсантка Херсонського факультету вдруге бере участь у такому конкурсі. У 2019 році конкурсна комісія прокуратури Херсонської області відзначила її наукову роботу на тему: «Антикорупційна сутність української прокуратури» третім переможним місцем серед учасників обласного етапу конкурсного відбору.

Вітаємо учасницю конкурсу та бажаємо їй творчої наснаги та професійного зростання!

ВЗГ ОДУВС

Схожі новини: