Контраст
Шрифт
У центрі Харкова відкрито Юридичну клініку ХНУВС
НАВС

У Палаці культури Головного управління Національної поліції в Харківській області відбулося відкриття юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ. Безоплатну юридичну допомогу громадянам надаватимуть курсанти та студенти університету під керівництвом кураторів-викладачів, які здійснюють методичне та теоретичне забезпечення діяльності юридичної клініки.

 

 

У заході взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, заступник начальника – начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області полковник поліції Сергій Чиж, декан факультету № 6 Оксана Брусакова, куратор юридичної клініки доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Вакулович.

 

 

Як зазначив ректор університету Валерій Сокуренко, «робота юридичної клініки зорієнтована на надання безоплатної правової допомоги громадянам, у першу чергу тим, які відносяться до вразливих верств населення. Ми хочемо допомагати людям і в нас така можливість є – небайдужі викладачі, перемінний склад, який хоче цим займатися. Це підвищить довіру населення до поліції, сприятиме формуванню позитивного іміджу як університету зокрема, так і Міністерства внутрішніх справ в цілому». Для курсантів і студентів робота в клініці – це чудова нагода застосувати теоретичні знання на практиці та отримати безцінний досвід практичної роботи. Як зазначив заступник начальника ГУНП в Харківській області Сергій Чиж, «сьогоднішні курсанти – це майбутні слідчі, працівники оперативних служб, інспектори підрозділів превентивної діяльності. Працюючи в клініці, вони вчаться правильно спілкуватися з населенням, розуміти їх проблеми та надавати кваліфіковані відповіді згідно з чинним законодавством. Набутий досвід стане їм в нагоді під час несення служби в практичних підрозділах». 

 

 

Юридична клініка університету, створена у 2012 році, знаходиться на території навчального закладу. Клініка, яку було відкрито у центрі Харкова, вже друга за рахунком. Вона також працює на громадських засадах, надаючи допомогу населенню з широкого кола питань у різних галузях права. Це усні та письмові консультації, складання позовних та інших заяв до суду, скарг, клопотань, письмових звернень до посадових осіб та громадян тощо. На теперішній час у юридичній клініці працюють 26 консультантів з числа курсантів і студентів вишу. Під час відкриття з ними поспілкувалися та надали корисні поради ректор університету та заступник начальника харківської поліції.

ВЗГ ХНУВС

Схожі новини: