Інтернет-простір – поле, де можна знайти як щось корисне, так і небезпечне. Тому сучасному поліцейському важливо знати про ризики, які може нести Всесвітня павутина. У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ провели семінар-тренінг, присвячений загрозам, з якими можуть зіткнутися діти в Інтернеті.
Захід провели з метою підвищення свідомості й освіченості студентів Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти й курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС. Була змога підключитися онлайн і у студентів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара і Університету митної справи та фінансів. Також захід став корисним і для спеціалістів, робота яких безпосередньо пов’язана з дітьми – психологів та педагогів.
Спікерами семінару стали: старший викладач кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС майор поліції Світлана Рижкова; доцент кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань майор поліції Аліна Гаркуша; доцент кафедри кримінального права та кримінології Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС майор поліції Анастасія Філіпп; інспектор 9-відділу Департаменту кіберполіції Національної поліції України Єлизавета Медвідь.
Гостями семінару були: фахівець комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» (м.Бахмут) Світлана Жизневська; практичний психолог відділу методичної та психологічної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради Тетяна Слободянюк; практичний психолог, соціальний педагог Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Бахмутської міської ради Анастасія Іваненко.
Студенти й курсанти ДДУВС активно долучалися до роботи семінару, ставили запитання спікерам та дискутували з ними.
«Ми дізналися про різноманітні види онлайн-загроз, таких як кібербулінг, грумінг, ризики соціальних мереж та багато іншого. Спікери також надали корисні поради щодо того, як допомогти нашим дітям бути більш освіченими та безпечними в мережі, і як розпізнавати підозрілі ситуації. Ми дуже вдячні всім спікерам за їхню експертизу та пізнавальний семінар!», - поділилася студентка ДДУВС, заступниця голови студентсько-курсантської ради Дар’я Демиденко.
Після завершення заходу, усі учасники, які були присутні офлайн, отримали сертифікати про проходження семінару-тренінгу.