Контраст
Шрифт
У ДДУВС відбувся захист результатів стажування у формі поліцейського квесту
Захист результатів стажування проведено для курсантів випускних курсів.
НАВС
Caption

До складу комісії  увійшли фахівці Університету та керівники практичних підрозділів. Захист проводився з елементами поліцейського квесту з використанням локацій навчальних полігонів ДДУВС.

Caption
Caption

Особливу увагу під час захисту приділено діяльності слідчо-оперативних груп на місцях подій за фактами вчинення воєнних злочинів, особливостям досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених в умовах воєнного стану.

Caption
Caption

 

 

Caption

Здобувачі демонстрували навички складання протоколів огляду місця події за фактом ракетного обстрілу, огляду трупа, оглядали приміщення зі схованкою зброї, виявляли докази під час огляду транспортного засобу; організовували та проводили обшук за фактами отримання неправомірної вигоди, використовували інформаційно-аналітичні інструменти виявлення злочинів у сфері публічних закупівель онлайн; проводили затримання правопорушників, здійснювали заходи спостереження тощо.

 

За результатами захисту стажування підбито підсумки та надано рекомендації щодо удосконалення практичної підготовки.

 

 

 

 

Схожі новини:
08.04.2024
Представники керівного та офіцерського складу ДДУВС підвищили психологічну обізнаність
Офіцери ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС пройшли базове навчання з надання первинної психосоціальної підтримки особам з ризиком скоєння самогубства.
05.09.2023
Представники ДДУВС взяли участь у тренінгу з кібергігієн
Здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у тренінгу «Основи кібергігієни». Це спільна ініціатива ОБСЄ та МВС України, спрямована на зміцнення кіберстійкості держави.