Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС дискутували про соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України під час війни
НАВС

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся регіональний круглий стіл, присвячений цій темі. 

 

 

Цьогоріч наукова подія об’єднала понад шістдесят учасників.

 

Із вітальною промовою до присутніх звернулася проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

 

«Підрозділи Національної поліції покликані виявляти різні види суспільних залежностей та проблем і допомагати у їхньому подоланні. За сучасних умов правоохоронці мають бути готовими до будь-яких викликів, підвищувати власну стресостійкість та всебічно розвивати професійні компетентності, зокрема у сфері психології та комунікації», – відзначила Ольга Балинська.

 

 

Модерував обговорення завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки Ярослав Когут.

 

Виступи доповідачів стосувалися методик психологічної підтримки, профілактики емоційного вигорання та формування моральної стійкості серед працівників Національної поліції та ветеранів війни.

 

Не оминули увагою і тему гарантування економічної безпеки в умовах гібридної війни та глобальних загроз.

 

 

Серед напрямів круглого столу також – вдосконалення комунікативних навичок поліцейських задля підвищення взаємодії з громадськістю.

 

Йшлося і про вплив реформ Національної поліції на суспільну довіру та ефективність правоохоронної діяльності, роль гендерної рівності та інклюзивності у системі НПУ.

 

Спершу фахівці дискутували про нові виклики часу та особливості діяльності працівників поліції під час війни.

 

 

Розглянули зокрема й перспективи використання OSINT підрозділами Нацполіції, а також актуальні напрями психологічної підтримки та інноваційні методики у сфері забезпечення психічного здоров’я і підвищення стресостійкості поліцейських.

 

Оцінили спікери і значення комунікативних компетентностей правоохоронців як обов’язкового складника їхнього професіоналізму.

 

У рамках засідання було визначено особливості застосування ефективних психотерапевтичних технік у психологічному супроводі та підтримці працівників Нацполіції.

 

Крім того, учасники дослідили специфіку роботи психолога у поліції з огляду на виклики воєнного стану і шляхи подолання професійного й емоційного вигорання у таких фахівців.

 

 

Зауважимо, що до заходу доєдналися: представники Головного управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції Львівщини, Західного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України, Дніпровського державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Львівська політехніка», Університету Короля Данила, а також кризові психологи.

 

Круглий стіл вкотре став важливою платформою для оцінки сучасних аспектів діяльності поліцейських в умовах війни та для нових напрацювань для вдосконалення їхніх професійних компетентностей відповідно до вимог часу.

Схожі новини: