Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС дискутували щодо проблем соціально-економічного розвитку та безпеки України
НАВС

Сьогодні на базі університету відбулася науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан і перспективи».

 

 

До заходу долучилося понад 60 дослідників з різних куточків нашої держави та з-за кордону.

 

Розпочалася подія з вітальних слів проректора вишу Ольги Балинської.

 

«Львівський державний університет внутрішніх справ приділяє багато уваги розвитку потенціалу молодих науковців та всебічній підтримці ініціатив наших здобувачів освіти. Щиро дякую учасникам та їхнім наставникам, що взялися дослідити доволі складну проблематику соціально-економічного розвитку України в умовах війни. Бажаю жвавої дискусії та вироблення конструктивних рекомендацій!» – наголосила Ольга Балинська.

 

 

Далі до молоді звернулася Пауліна Колісниченко, проректор з міжнародного співробітництва Вищої школи торгівлі та послуг у Познані (Республіка Польща).

 

«Нинішня конференція є не лише платформою для обміну досвідом, але й важливим кроком до розв’язання суспільних питань  і викликів, що постали перед Україною. Велика вдячність за ваш внесок у розвиток наукового середовища й прагнення робити державу дедалі прогресивнішою!» – зазначила Пауліна Колісниченко.

 

 

Привітав присутніх також директор Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС В’ячеслав Бліхар. Він підкреслив, що саме за амбітною українською молоддю стоїть майбутнє країни, її повоєнна відбудова. Крім того, побажав дослідникам вдалих доповідей та натхнення у науковій діяльності.

 

 

Завідувачка кафедри соціально-поведінкових, гуманітарних наук та економічної безпеки цього Інституту Марта Копитко відзначила: «Раді бачити настільки цікаві та змістовні роботи учасників. Пишаємося вашою наполегливістю й ініціативністю у розвитку відомчої освіти».

 

 

Модерувала дискусію заступниця директора Інституту Зоряна Кісіль.

 

Першим презентував свої наукові напрацювання аспірант кафедри управлінських технологій Університету економіки та права «КРОК» Володимир Галіка. Він розповів про онлайн-опитування у діяльності підприємств малого та середнього бізнесу у стратегічному управлінні.

 

 

Доєдналася до дискусії також аспірантка кафедри соціально-поведінкових, гуманітарних наук та економічної безпеки Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Ірина Штангрет. Тема її виступу – «Теоретичне підґрунтя розвитку системи економічної безпеки підприємства в умовах цифрової трансформації економіки».

 

 

Крім того, йшлося про медійну грамотність як основу інформаційної резистивності суспільства. Зосередився на цій проблемі аспірант кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Євгеній Івасюк.

 

 

Було також окреслено роль мотивації у підвищенні ефективності роботи працівників. Це питання проаналізував магістрант Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Богдан Поломаний.

 

Студентка цього ж Інституту Марта Плахта присвятила дослідження соціальній відповідальності організацій під час війни.

 

 

Молодь дискутувала й щодо впровадження інновацій в умовах воєнного конфлікту. Власною візією цієї теми поділився здобувач освіти цього ж Інституту Сергій Решетніков.

 

Оцінку нелегальних фінансових потоків у системі відмивання доходів злочинним шляхом та фінансування тероризму здійснила Мар’яна Козар, також вихованка Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС.

 

 

А магістрантка цього Інституту Анастасія Дмитрієва розповіла про соціальну довіру та її значення для повоєнної відбудови нашої держави.

 

До дискусії доєдналися молоді вчені Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету водного господарства та природокористування, Хмельницького національного університету, Центральноукраїнського національного технічного університету, Криворізького національного університету, Уманського національного аграрного університету, Уманського національного університету садівництва, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Національного університету «Острозька академія», Західноукраїнського національного університету, а також Вищої школи торгівлі та послуг у Познані й Жешувського технічного університету.

 

 

Серед установ-учасниць були й Університет економіки та права «КРОК», Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Подільський державний університет, Державний торговельно-економічний університет, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» та Полтавський державний аграрний університет.

 

 

За підсумками науково-практичної конференції присутні ухвалили відповідну резолюцію та запропонували шляхи розв'язання сучасних проблем соціально-економічного розвитку й безпеки України в умовах війни.

 

 

Схожі новини: