Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС тривають тренінги з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству
НАВС

У Львівському державному університеті внутрішніх справ триває серія тренінгів для поліцейських Львівщини, які реагують на випадки домашнього й гендерно зумовленого насильства. Організатор події – Консультативна місія Європейського Союзу.

 

Учасників заходу привітав ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

 

«У зв’язку із військовим станом в Україні проблема домашнього насильства набуває нового масштабу та стає все більш актуальною. Тож необхідно розробляти нові підходи у діяльності підрозділів Національної поліції України. Дуже важливо знати, вміти і застосовувати передові практики, які використовують держави Європейського Союзу у сфері забезпечення верховенства права. Я вдячний КМЄС та пані Ханнелоре Вальєр за допомогу в організації цього заходу. Наш університет завжди радий бути платформою для проведення спільних подій», - наголосив очільник вишу.

 

Керівниця Регіонального представництва КМЄС у Львові Ханнелоре Вальєр також звернулася до поліцейських. «Ви боретеся за те, щоби у вашій державі понад усе цінувалися людська гідність та свобода», - відзначила вона.

 

Навчання проводитимуть старший радник з питань прокуратури Гедімінас Бучюнас з Литви та тренер з кримінальних розслідувань Юкка Ларкіо з Фінляндії. Крім цього, до проведення події долучаться начальниця сектору протидії домашньому насильству Львівського районного управління поліції №2 Марта Василькевич, а також заступниця начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львівщини Віра Проців.

 

Учасники тренінгу будуть відпрацьовувати вивчені кейси на прикладі розроблених сценаріїв в інтерактивній класній кімнаті та на криміналістичному полігоні. Тренінг триватиме впродовж чотирьох днів і завершиться врученням відповідних сертифікатів.

Схожі новини: