Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС відбудеться науково-практичний семінар «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти»
НАВС

06 жовтня 2023 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практичний семінар «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти».

 

 

Теми для дискусій

- проблеми взаємодії суб’єктів системи протидії наркоманії в умовах воєнного стану

- інформаційне забезпечення правоохоронних і правозахисних органів щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів

- профілактика наркоманії адміністративно-правовими засобами

- міжнародно-правові аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

 

До участі у роботі науково-практичного заходу запрошуються науковці, працівники правоохоронних та правозахисних органів, аспіранти, ад’юнкти та здобувачі вищої освіти.

 

Заявки для участі слід надсилати до 27 вересня 2023 року:

 

·          Хатнюку Юрію Анатолійовичу, завідувачу кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, к.юрид.н., доцентові, капітану поліції

                                      [email protected]

·       Баб’яку Андрію Васильовичу, завідувачу кафедри оперативно-розшукової діяльності, к.юрид.н., доцентові, полковнику поліції

                                 [email protected]

 

Семінар проходитиме у зміш)аному (стаціонарно-дистанційному форматі з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

 

Початок роботи о 15.00 год. (реєстрація з 14.30).

Схожі новини: