Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС відбулась онлайн-зустріч з популярними блогерами
НАВС

Учасники обговорили, як протидіяти «сучасному рабству» у час війни.  

 

До відеоконференції долучилися блогери, які на своїх YouTube-каналах розповідають про життя українців закордоном та виступають проти російської агресії.

 

Захід відбувся 18 жовтня, в Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

 

Учасниками дискусії також стали курсанти, студенти, аспіранти, викладачі та науковці ЛьвДУВС.

 

«До початку повномасштабного вторгнення від «сучасного рабства» у світі постраждали понад 300 тисяч українців. Як відомо, війна є фактором, який завжди загострює проблему торгівлі людьми», - підкреслила на початку заходу завідувачка науково-дослідної лабораторії університету, професорка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Лариса Брич.

 

Вона також наголосила на важливості інформування населення про можливі ризики та залучення до такої кампанії відомих блогерів, які на своїх YouTube-каналах правдиво висвітлюють тематику українських біженців у країнах Європи.

 

Запрошені блогери - Денис Галандзовський, Ігор Мороз та Юліус Роу поділилися власним досвідом і знаннями щодо настроїв суспільства, ставлення до вимушених переселенців з України, перспектив влаштування їхнього життя у Польщі, Чехії та Естонії.  Вони також дали оцінку загрозам торгівлі людьми, які посилила російська військова агресія.

 

Завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова презентувала чат-бот «Залишайся в безпеці» (https://t.me/stay_in_safe_ua_bot/), який було створено університетом спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні.

 

Наприкінці зустрічі аспірантка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС Катерина Жаловська звернула увагу на проблему зникнення дітей у період війни та можливості інформаційної платформи https://childrenofwar.gov.ua/, що допомагає у їхньому пошуку.

Схожі новини: