Контраст
Шрифт
У Міністерстві внутрішніх справ відбулася робоча нарада за участю керівництва МВС та Управління регулювання діяльності державної авіації України Міністерства оборони України
НАВС

 

05.12.2022, за ініціативи Департаменту освіти, науки та спорту МВС, відбулася робоча нарада за участю керівництва Міністерства внутрішніх справ України та Управління регулювання діяльності державної авіації України Міністерства оборони України.

 

 

 

Ключовим питанням наради було вручення сертифікатів одному із закладів освіти МВС, який виконав всі вимоги та пройшов відповідні процедури на право здійснювати підготовку фахівців за правилами державної авіації.

 

Разом з тим директорка Департаменту освіти, науки та спорту МВС

Інна Ящук висловила слова подяки за підтримку представникам Міноборони:

 

 «Завдяки даним сертифікатам наш заклад освіти буде першим хто незабаром буде навчати й випускати фахових льотчиків. Надзвичайно приємно, що з кожним днем ми зміцнюємо національну безпеку і оборону України».

 

 

 

Також у нараді прийняли участь представники закладів вищої освіти МВС, кадрових та льотних підрозділів центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, та Національної гвардії України, які обговорили подальші кроки щодо спільних дій направлених на якісний відбір кандидатів на навчання.


 

ДОНС МВС

Схожі новини: