Contrast
Letter
У Міжнародний день студента – міжнародний рівень комунікації!
Усесвітньо шановане свято у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ цього разу відзначили на міжнародному рівні! Студенти та курсанти закладу влаштували онлайн-зустріч зі студентами Каунаського університету імені Вітаутаса Великого.
НАВС
У Міжнародний день студента – міжнародний рівень комунікації!

Молодь жваво обговорювала питання дистанційного навчання, дозвілля, міжнародного обміну, проведення наукових заходів.

 

 

 

Торкнулися також теми волонтерства та студентського самоврядування.

 

 

Окрім цього, упродовж зустрічі усі бажаючі могли долучитися до обміну думками та ідеями у спеціально створеному Telegram-чаті.

Студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ також запросили литовських колег на саміт та науково-практичні конференції, які систематично ініціюються у закладі.

 

 

 

Молодь ДДУВС докладно розповіла про особливості навчання у ДДУВС та презентувала місто.

«Ця зустріч є виходом на міжнародний рівень комунікації студентства. Ми прагнемо до розширення меж діяльності студентсько-курсантської ради та налагодження відносин між спільнотами здобувачів вищої освіти за кордоном. Переконана, що це дасть можливість реалізовувати цікаві молодіжні проєкти в рамках міжнародного співробітництва. Мова і про обмін студентами, і про корисні молодіжні програми, і про підвищення цікавості наших стейкхолдерів до освітнього процесу в університеті», – зазначає голова студентсько-курсантської ради, курсантка 4 курсу Віолетта Рец.

 

 

 

Відділення зв’язків з громадськістю ДДУВС

Схожі новини:
15:10 07.10.2020
«Цифрова юстиція» та партнерство нового рівня!
Угоду про співпрацю між Південно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Дніпро) та Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ було підписано сьогодні на базі закладу. Окрім цього, студентам ДДУВС презентовано інф...
18:07 08.07.2021
ДДУВС розширює горизонти співпраці з Республікою Казахстан
7 липня у рамках робочого візиту Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Казахстан в Україні Дархан Калєтаєв. У складі делегації були присутні радник-посланник Посольства Республік...