Контраст
Шрифт
#UAразом: У ХНУВС відбувся легкоатлетичний пробіг
НАВС

У межах реалізації заходів «Україна єдина» на навчально-тренувальному комплексі Харківського національного університету внутрішніх справ «Динамо-Арена» відбувся легкоатлетичний пробіг на підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України. Він об’єднав понад тисячі курсантів, студентів і працівників Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України та Національного університету цивільного захисту України.

Захід розпочався виконанням Державного Гімну України і підняттям Державного Прапора України. Право його підняти було довірено кращим спортсменам університету: кандидату в майстри спорту з поліатлону Вікторії Голуб, кандидату в майстри спорту з боротьби самбо Георгію Івченку, кандидату в майстри спорту з гирьового спорту Олексію Медінцеву, призерці чемпіонату МВС України з легкої атлетики Євгенії Супрун.

Учасників заходу привітав ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він зазначив, що сьогодні у легкоатлетичному пробігу беруть участь представники трьох закладів вищої освіти, підпорядковані Міністерству внутрішніх справ. «Переконаний, що фізична підготовка, готовність до служби це – запорука вашого успіху, кар’єрних досягнень, – наголосив Валерій Сокуренко. – Сьогодні для України непростий час, і ми повинні показати усьому світу, що ми єдині, що ми не забули слова Присяги, яку склали на вірність Українському народові. І сьогоднішній легкоатлетичний пробіг лише підтверджує, що українці не пасують перед випробуваннями і труднощами. Служіть і навчайтеся так, щоб вас поважали люди та оберігав Господь Бог!».

Валерій Сокуренко побажав усім гарного настрою, натхнення й спортивного характеру.

ВЗГ ХНУВС

Схожі новини: