![Українські захисники побували на тренуванні з боротьби самбо](/storage/posts/January2025/NS3wu1F9PqgV4x2QiuFG.png)
Аби сприяти відновленню та реабілітації наших Героїв після поранень, для них організували черговий спортивний захід.
Цього разу, завітавши до комплексу СКА» у Львові, ветерани випробували свою витривалість у поєдинках з боротьби самбо.
Допоміг воїнам відпрацювати основні техніки цього виду єдиноборств Роман Шміло, майстер спорту з боротьби самбо, президент обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою, суддя національної категорії, призер чемпіонату України та чемпіонату світу з боротьби дзюдо і самбо.
Тренер зауважив, що такі активності розвивають силу волі, гнучкість, координацію рухів та загалом важливі для покращення психофізичного й ментального здоров'я захисників.
Відзначимо, що заняття відбулося за сприяння Львівського державного університету внутрішніх справ і Територіального медичного обʼєднання МВС по Львівській області у рамках проєкту «Дружня підтримка».