Contrast
Letter
«УКРПОШТА» запустила до обігу конверт і марку до 100-річного ювілею Одеського державного університету внутрішніх справ
НАВС
«УКРПОШТА» запустила до обігу конверт і марку до 100-річного ювілею Одеського державного університету внутрішніх справ

Відбулась визначна подія – урочисте погашення ювілейної марки та конверту, випущених «Укрпоштою» з нагоди 100-річчя Одеського державного університету внутрішніх справ.Ректор університету В’ячеслав Аброськін та директор Одеської дирекції «Укрпошта» Сергій Дрозд підписали конверти з марками, на яких і залишили відбитки поштовим штемпелем.“Ми сьогодні погашаємо поштову марку Одеського державного університету внутрішніх справ. Спільними зусиллями з працівниками «Укрпошти» нам вдалося втілити в життя наш проєкт і таким чином залишити слід в історії нашим майбутнім поколінням”, – зазначив очільник вишу В’ячеслав АБРОСЬКІН.Привітав присутніх заходом присутніх і Сергій ДРОЗД: “Зараз ми зробили відтиск штемпеля і тим самим увели марку до обігу. Хочу зауважити, що ми сьогодні гасили не тільки марку, але і конверт, який “Укрпошта” розробила спеціально до цього урочистого заходу, тому що відзначення 100-річчя університету – це дуже визначна подія в рамках не тільки нашого міста, але і країни. Після того як ми сьогодні погасили цю марку, вона стане бажаним об’єктом в колекції будь-якого колекціонера по всьому світу. І листи в конвертах, які ми сьогодні погасили, ви можете відправляти не тільки додому, а й у будь-який куточок нашої земної кулі”.

Особливою чаруючою атмосферою були наповнені урочистості в Одеському державному університеті внутрішніх справ завдяки чуттєвому виконанню українських творів талановитим народним Кобзарем Одеси Павлом Ровенком.Вітаючи із випуском ювілейної марки, до присутніх звернувся й український письменник, мовознавець, просвітянин, громадський діяч Олекса Різників:“Не думав я, що доживу до такого великого дня, коли виступатиму в університеті Міністерства внутрішніх справ. Я вірю, я сподіваюся, що ви ніколи не будете судити людей за любов до України. Я думаю, що ви будете служити тільки для добра України”.

Також поет задекламував патріотичний вірш про свою любов до України та поділився власною історією життя.«Сьогоднішній урочистий захід, який ми із захватом спостерігали, закарбується на все наше життя. Ми пишаємося тим, що саме нашому Одеському державному університету внутрішніх справ присвячена ця урочиста подія», – зазначила старшина факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Димура Діана.

ВЗГ ОДУВС

Схожі новини: