Контраст
Шрифт
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: у ДонДУВС реалізують проєкти обласного та всеукраїнського рівнів
НАВС

 

У Донецькому державному університеті внутрішніх справ відбулася нарада під головуванням заступниці начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації  Катерини Колтунової.

 

У заході взяли участь: представники університету, управлінь молоді і спорту та у справах ветеранів Кіровоградської ОВА; Кіровоградського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді; КЗ «Обласний центр-Ветеран з питань допомоги захисникам і захисницям України».

Катерина Колтунова відзначила, що взаємодія Кіровоградської ОВА з ДонДУВС кожного року стає системнішою та потужнішою. Керівництво області й надалі сприятиме реалізації спільних проєктів і заходів обласного та всеукраїнського рівнів у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності з формування оборонної свідомості населення, мовної культури, проведення інноваційних тренінгів, занять практичного спрямування з тактико-спеціальної, вогневої, домедичної підготовки тощо.

 

Наразі спільно з КЗ «Обласний центр-Ветеран з питань допомоги захисникам і захисницям України» в університеті діє кафедра екстремальної та кризової психології (на громадських засадах). У межах роботи Юридичної клініки «Правовий захист» ДонДУВС юристи та студенти університету консультують громаду з проблемних питань.

 

За словами Катерини Колтунової, сьогодні Кіровоградщина є центром реабілітації ветеранів війни і  ДонДУВС активно працює за цим напрямом. Викладачі та здобувачі і здобувачки вищої освіти на базі ЗВО надають фізичну та психологічну допомогу військовим, що сприяє їх реабілітації та соціалізації.

 

Учасники зустрічі обговорили подальші умови та напрями співпраці щодо реалізації нових проєктів та ініціатив.

 

Схожі новини: