Контраст
Шрифт
В Національному університеті цивільного захисту України на факультеті оперативно-рятувальних сил проведено круглий стіл
НАВС

27 жовтня в Національному університеті цивільного захисту України на факультеті оперативно-рятувальних сил проведено в онлайн форматі круглий стіл «Об’єднання теорії та практики – запорука підвищення готовності оперативно-рятувальних підрозділів до виконання дій за призначенням». В заході взяли участь практичні працівники ГУ ДСНС України в областях та у м. Києві, Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни Сумської області) та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти. Зі словами привітання  виступили проректор з наукової роботи – начальник науково-дослідного центру НУЦЗ України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Андронов та начальник факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України, доктор технічних наук, професор  Роман Пономаренко. В ході пленарного засідання були обговоренні актуальні проблем щодо підвищення готовності оперативно-рятувальних підрозділів до виконання дій за призначенням в умовах воєнного стану з урахуванням поглядів практичної, освітньої та наукової діяльності. З доповідями виступили: Олексій Пуга, начальник Управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Запорізькій області; Іван Пікалов, інженер хіміко-радіологічної лабораторії групи РХБЗ АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України у Черкаській області; Олександр Федоров, начальник хіміко-радіометричної лабораторії частини радіаційного, хімічного та біологічного захисту Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України; Юрій Буц, доктор технічних наук, професор, професор кафедри метрології та безпеки життєдіяльності Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, а також науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України. З заключним словом виступив начальник кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил кандидат технічних наук Євген Слепужніков та подякував учасників заходу.

Під час засідання круглого столу учасники обмінялися науковими напрацюваннями, досягненнями, знаннями та вміннями, отримані результати будуть об’єднані в збірці круглого столу в якості тез доповідей та знайдуть своє застосування в практичній, освітній та науковій діяльності.

Схожі новини:
07:11 22.09.2023
Співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру представив НУЦЗ України на конференції закладів вищої освіти України
Днями на базі Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Психологія життєвого простору особистості в сучасних умовах кризи, глобалізація та трансформація суспільного життя”
11:36 21.09.2023
Представниця Національного університету цивільного захисту України - учасниця спеціалізованих навчань, які тривають у Польщі
У м. Варшава ( Республіка Польща) тривають спеціалізовані навчання у рамках реалізації проєкту Пожежної Академії «Підтримка Державної служби України з надзвичайних ситуацій у випадку РХБЯ загроз».